Rollebeekstraat 14, 2160 Wommelgem|03/707.19.99|info@annenco.be|Privacy Policy

ons team

Evi Anné

Zaakvoerder – Syndicus BIV 503876

03/707.19.99

Evi@annenco.be

Evi richtte Annenco op in 2009 met een visie rond transparantie en openheid waar ze nog steeds 100% achter staat.

Charlotte Cooremans

Boekhouding

03/707.19.99

Charlotte@annenco.be

Charlotte heeft ruime ervaring in het beheer van gebouwen en verzekeringen en maakt sinds 2015 deel uit van ons team. Sinds juni 2021 staat ze in voor het voeren van de boekhouding. Ze is niet beschikbaar op woensdag.

Kevin Elaut

Gebouwenbeheerder

03/707.19.99

Kevin@annenco.be

Met 10 jaar ervaring in de sector is Kevin in 2021 ons team komen versterken.

Seppe Schwagten

Syndicus BIV 514206

03/707.19.99

Seppe@annenco.be

Seppe maakt sinds 2017 deel uit van ons team. Hij beheert hoofdzakelijk gebouwen regio Wommelgem, Lier en Schilde.

Bo Willems

Gebouwenbeheerder

03/707.19.99

Bo@annenco.be

Vanaf 2019 heeft Bo ons team vervuld en beheert voornamelijk residenties in en rond Antwerpen.

Filip Henderickx

Syndicus BIV 501724

03/707.19.99

Filip@annenco.be

Met 20 jaar ervaring in de sector is Filip in 2019 ons team komen versterken.

Ilse Aerts

Technische ondersteuning gebouwenbeheer

03/707.19.99

Ilse@annenco.be

Ilse ondersteunt Filip en Seppe op technisch en administratief gebied.

Yasmina El-Hassani

Administratief bediende onthaal

03/707.19.99

Yasmina@annenco.be

Yasmina staat in voor het onthaal en staat de gebouwenbeheerders bij voor administratieve ondersteuning.

Joke Laureyssens

Boekhouding

03/707.19.99

Joke@annenco.be

Joke ondersteunt Evi en Charlotte als boekhoudkundig medewerkster.